Moderná vila – Kaštela

PODROBNOSTI
Názov: Moderná vila - Kaštela
Krajina: Chorvátsko
Cena: od 2 850 000 EUR

Moderná vila – Kaštela

DETAILY
  • Prvý rad k moru
  • Bazén
  • Výhľad na more
  • Parkovisko
  • Garáž
  • Luxusná moderná novostavba
  • Má energetický certifikát

 

 

Obytná plocha: 350 m²

Rozloha pozemku: 695 m²

Izby: 5

Kúpeľne: 6

Vzdialenosť od mora: 5 m

 

 

Výnimočná rodinná vila priamo pri mori, v jednej z najatraktívnejších lokalit v Kašteli. Vila bola postavená v roku 2016 z kvalitných materiálov a predáva sa kompletne zariadená a vybavená.

Samotné okolie je veľmi tiché a krásne, moderné vily s bazénmi a v pešej vzdialenosti je všetko potrebné vybavenie pre bezstarostný a príjemný život, ako aj veľká časť historického dedičstva mesta Kaštela.

Vila sa nachádza na pozemku o výmere 656 m2, pozostáva zo suterénu, pivnice, prízemia, poschodia. Všetky podlažia okrem suterénu sú prepojené unikátnym vnútorným schodiskom, je na nich inštalované elektrické podlahové kúrenie.

V suteréne sa nachádza technická miestnosť, práčovňa so spotrebičmi Miele, hosťovská izba s kúpeľňou, miestnosť pre telocvičňu alebo iné účely podľa želania nového majiteľa.

Na prízemí sa nachádza obývacia izba, kuchyňa, malá komora so šatníkom na topánky, ďalšia komora s ďalšou chladničkou, priamy prístup do východnej garáže, ktorá bola pôvodne určená na uskladnenie menšej lode, mimo prízemia sa nachádza západná garáž.

Na prízemí je aj východ na slnečnú terasu so záhradným nábytkom, vonkajším grilom a záhradou, kde sa nachádza veľký prelivový bazén s masážnymi tryskami, protiprúdom a rôznymi možnosťami osvetlenia. Zo záhrady je priamy výstup do mora.

Na prvom poschodí sú štyri spálne, z ktorých dve majú vlastnú kúpeľňu, zvyšné dve zdieľajú spoločnú kúpeľňu.

Všetky spálne sú orientované na juh a majú prístup na južnú alebo západnú terasu.

ĎAĽŠIE PONUKY