Lomas del Hiquerón

PODROBNOSTI
Názov: Lomas del Hiquerón
Krajina: Španielsko
Cena: od od 350 000 EUR

Lomas del Hiquerón

DETAILY

Las Lomas del Higuerón je rezidenčný projekt so starostlivo premyslenými detailmi, vďaka ktorým sa budete cítiť pohodlne ako doma.

LH2 – 160 priestranných bytov a penthousov s 2 alebo 3 spálňami navrhnutými v modernom a inovatívnom architektonickom štýle. Táto etapa ponúka 5 bazénov, ktoré sú obklopené nádhernými záhradami. Všetky byty majú dve parkovacie miesta. Okrem toho, pri kúpe nehnuteľnosti získate aj bezplatné doživotné rodinné platinové členstvo, ktoré vám umožní využívať jedinečné výhody miestneho zariadenia Higuerón Sport Club a Spa.

 

LH3 – 30 bytov s 2, 3 alebo 4 spálňami. Sú rozložené na 3 poschodiach, pričom byty na prízemí majú aj súkromné záhrady a byty na hornom poschodí sú dvojpodlažné penthousy s terasou na streche, jacuzzi a grilom. Všetky byty majú dve parkovacie miesta a pivnicu. Tento privilegovaný komplex ponúka úžasné spoločné záhrady, vonkajší bazén a detské ihrisko. LH3 sa vyznačuje súčasnou stredomorskou architektúrou. Okrem doživotného rodinného platinového členstva ktoré nadobudnete kúpou apartmánu sa v komplexe nachádza aj fitness a spoločný pracovný priestor, kde môžete vykonávať svoju pracovnú činnosť.

 

LH4 – 36 bytov, ktoré sa vyznačujú štýlovou architektúrou a vynikajúcou kvalitou výstavby. LH4 ponúka výber bytov na prízemí, na prvom poschodí a penthousov s dvoma a tromi spálňami. Byty na prízemí majú aj súkromné záhrady a byty na hornom poschodí sú dvojpodlažné penthousy s terasou na streche, jacuzzi a grilom. Všetky byty majú dve parkovacie miesta a pivnicu. Tento výnimočný komplex ponúka očarujúce spoločné záhrady, vonkajší bazén a detské ihrisko.

 

LH5 – 214 bytov a penthousov nachádzajúcich sa v prírodnom prostredí El Higuerón (medzi Benalmádenou a Fuengirolou), v srdci Costa del Sol. Sú rozdelené do 11 modulov, pričom každý blok pozostáva z 4 poschodí s výberom 2 a 3 izbových bytov, ktoré vynikajú svojimi pôsobivými penthousemi (SKY VILLA), súkromnými záhradami na prízemí (GARDEN VILLA) a terasami, ktoré majú všetky byty. Všetky domy majú terasy, dve parkovacie miesta a pivnice, ako aj priestorné spoločné záhrady, viacero vonkajších bazénov a detskú ihriská.

Las Lomas del Higuerón sa nachádza v srdci Costa del Sol, v oblasti s vysokou hodnotou a uznávaným rastom, kde sa dokonale spája exkluzivita a stredomorský životný štýl, vytvárajúc jedinečný koncept života.

Len pár minút od vášho domova máte letisko v Malage, mestské centrum Fuengirola, Benalmádena a Marbellu, pláže s neuveriteľnou bohatosťou a zábavné centrá ako Tivoli World alebo Sea Life. Ideálne miesto na užívanie si vášho životného štýlu.

 

Pre ďalšie informácie ako plány apartmánov, dostupnosť alebo naplánovanie obhliadky nás neváhajte kontaktovať.

ĎAĽŠIE PONUKY