Luxusná vila s výhľadom na more – Rogoznica

PODROBNOSTI
Názov: Luxusná vila s výhľadom na more - Rogoznica
Krajina: Chorvátsko
Cena: od 1 480 000 EUR

Luxusná vila s výhľadom na more – Rogoznica

DETAILY

Luxusná vila s výhľadom na more – Rogoznica

  • Bazén
  • Výhľad na more
  • Parkovisko
  • Luxusná moderná novostavba
  • Má energetický certifikát

Táto moderná vila sa nachádza vo veľmi pokojnej a jednej z najprestížnejších lokalít tejto oblasti, s otvoreným a úžasným výhľadom na more, s jedinečným výhľadom na jeden z najkrajších západov slnka zapadajúci priamo do mora. Nachádza sa v časti, ktorá bola zastavaná prevažne menšími luxusnými vilami.

 

Táto mestská vila, postavená a vybavená podľa najvyšších štandardov, je orientovaná na juh, je postavená na pozemku s rozlohou 665 m2 a rozprestiera sa na dvoch podlažiach s celkovou obytnou plochou 260 m2. Upravené prízemie má plne vybavenú kuchyňu, jedáleň a obývaciu izbu otvorenej koncepcie s prístupom na veľkú terasu 110 m2 lemovanú teakovým drevom, na ktorej sa nachádza vyhrievaný prelivový bazén so slnečnou terasou.

Exteriér je obohatený o stravovacie zariadenia, salónik a gril. Na tomto podlaží sa nachádza aj wellness miestnosť so saunou, jacuzzi, kúpeľňa, ako aj toaleta s práčovňou a technická miestnosť. Vnútorné schody vedú na horné poschodie so štyrmi spálňami, z ktorých každá má vlastnú kúpeľňu a nádherný otvorený výhľad na more a ostrovy.

Vila je obklopená stredomorskou záhradou s levanduľou, rozmarínom a olivami.

Pred vilou je otvorené parkovisko pre tri vozidlá, pričom je plánovaná inštalácia prístrešku.

V blízkosti vily sa nachádza kamienková pláž typická pre pobrežie Dalmácie, plná bieleho kameňa.

 

150 metrov od mora.

ĎAĽŠIE PONUKY