Omis – Vily s bazénom a výhľadom na more

PODROBNOSTI
Názov: Omis - Vily s bazénom a výhľadom na more
Krajina: Chorvátsko
Cena: od 1 000 000 EUR

Omis – Vily s bazénom a výhľadom na more

DETAILY

Popis:

  • Bazén
  • Výhľad na more
  • Parkovisko
  • Moderné
  • Novostavba
  • Má energetický certifikát

Dve luxusné vily s výhľadom na more sa nachádzajú v blízkosti mesta Omiš.

Každá vila pozostáva zo suterénu, prízemia a prvého poschodia. V suteréne sa nachádza priestranná obývacia izba a otvorená jedáleň, ďalej kuchyňa, špajza, práčovňa a kúpeľňa. Toto poschodie má tiež prístup na veľkú terasu s bazénom a slnečnou terasou.

Na ďalšom poschodí je spálňa s vlastnou kúpeľňou, šatníkom a terasou. Na tejto úrovni sa nachádza aj garáž a dvor s parkovaním. Na prvom poschodí sa nachádza pracovňa s terasou, kúpeľňa a dve spálne s výstupom na terasu, z ktorých jedna má vlastnú kúpeľňu.

Na stavbu sú použité kvalitné materiály a zariadenia, súčasťou sú tepelná a zvuková izolácia vonkajšej fasády a interiérových podláh, PVC a hliníkové okná s trojvrstvovým tepelne izolačným sklom, elektrické rolety, kvalitný interiér a vonkajšia keramická dlažba, garážové brány s motorom, solárny ohrev. , video dohľad, záhradka, čerpadlá na čistenie a filtrovanie bazéna.

Vďaka skvelej konštrukcii a polohe s výhľadom na more v blízkosti krásnych pláží a mesta Omiš ide o výnimočnú nehnuteľnosť ideálnu na turistický prenájom aj na celoročné využitie.

Horná vila – obytná plocha 228 m2, plocha pozemku 464 m2 – cena: 1.000.000 €

Dolná vila – obytná plocha 228 m2, plocha pozemku 842 m2 – cena: 1.200.000 €

 

Obytná plocha: 228m2

Plocha pozemku: 464/842 m2

Izby: 3

Kúpeľne: 4

 

Vzdialenosť od mora: 70m

ĎAĽŠIE PONUKY