Poseidon Grand Villa – Cyprus

PODROBNOSTI
Názov: Poseidon Grand Villa - Cyprus
Krajina: Cyprus
Cena: od 2 465 000 EUR

Poseidon Grand Villa – Cyprus

DETAILY

Nový projekt v “European Golf Resort of the Year 2018” sa nachádza na úžasnom mieste na vyvýšenom pozemku s krásnym výhľadom na Stredozemné more.

Veľké pozemky s krásne upravenými záhradami poskytujú vynikajúcu mieru súkromia, ale zároveň  ste v blízkosti golfového ihriska Aphrodite Hills.

Vily Poseidon Grand majú prístup pomocou súkromnej cesty.

Mramorové a parketové podlahy, talianske kuchyne v súčasnom štýle s pracovnými doskami Corian a mramorové kúpeľne sú doplnené o tie nevyhnutné prvky pre dnešný životný štýl, ako sú podlahové kúrenie, skryté klimatizačné jednotky, diskrétny bezpečnostný systém, automatické zavlažovanie záhrady, súkromný bazén, krásna záhrada a mnoho ďalšieho.

Vily majú nekonečný bazén so šírkou 5 m a dĺžkou 10 m, kvalitné talianske kuchyne a integrované spotrebiče s finišom zo štíhlej ocele, spolu s kúpeľňami z mramoru Crema Tea a podlahami z mramoru.

 

PRÍZEMIE

Dvojkrídlovými dverami sa dostanete do priestrannej predsiene, ktorá ponúka hosťovskú toaletu a schodisko vedúce na prvé poschodie.

Z predsiene prechádzate do veľkoryso presvetlenej obývacej izby s panoramatickými sklenenými dverami, ktoré vedú na terasu s úchvatným výhľadom na Stredozemné more a krásne upravenou záhradou s veľkou terasou.

O pár krokov ďalej sa nachádza veľká jedáleň s vlastnou krytou verandou a otvorenou kuchyňou, plne vybavenou luxusnými spotrebičmi.

Na prízemí sa nachádza spálňa s kúpeľňou a sprchou so vstupom na terasu s nádherným výhľadom na more.

 

PRVÉ POSCHODIE

Na poschodí sa nachádza spálňa s panoramatickými sklenenými dverami, ktoré vedú na veľkú terasu s prekrásnym výhľadom na Stredozemné more a nádhernými východmi a západmi slnka nad obzorom.

Priestranná kúpeľňa má dotyk luxusu s dažďovou sprchou a dvojitými umývadlami.

Dve ďalšie dvojposteľové spálne s priestrannými kúpeľňami dotvárajú luxusné bývanie na prvom poschodí, pričom jedna z týchto spální má prístup na terasu s výhľadom na more.

Cena nezahŕňa DPH.

ĎAĽŠIE PONUKY