Split area – Moderné apartmány neďaleko mora

PODROBNOSTI
Názov: Split area - Moderné apartmány neďaleko mora
Krajina: Chorvátsko
Cena: od 495 000 EUR EUR

Split area – Moderné apartmány neďaleko mora

DETAILY

Popis:

  • Výhľad na more
  • Garáž
  • Luxus
  • Moderné
  • Najlepšia ponuka
  • Top ponuka
  • Má energetický certifikát

Moderné apartmány na predaj nachádzajúce sa v atraktívnej lokalite 70 m od mora.

Apartmány sa nachádzajú v suteréne a na prvom poschodí budovy, ktorá sa rozprestiera na štyroch podlažiach. Na každom poschodí sú dva byty.

SUTERÉN:

Trojizbový byt pozostáva z: obývačky, kuchyne a priľahlej jedálne, troch spální, chodby, 2 kúpeľní a šatníka. Súčasťou bytu sú aj dve kryté lodžie, terasa, ktorá je orientovaná na západ a ponúka nádherný výhľad na more. Mimo bytu je na tom istom poschodí aj dreváreň ako aj jedna garáž a jedno parkovacie miesto. Orientácia bytu je juho-západ-sever.

CENA: 690 000 €

 

Dvojizbový byt pozostáva z: obývačky, jedálne, kuchyne, 2 spální, chodby, 2 kúpeľní, WC a práčovne. Byt má tiež uzavretú verandu a veľkú otvorenú terasu orientovanú na západ, z ktorej je nádherný výhľad na more. Mimo bytu je na tom istom poschodí aj dreváreň a jedno garážové státie. Orientácia bytu je západ-východ.

CENA: 495 000 €

 

PRVÉ POSCHODIE:

Trojizbový byt pozostáva z: obývačky, kuchyne a priľahlej jedálne, troch spální, chodby, 2 kúpeľní a 1 WC. Byt má tiež veľkú terasu, ktorá pokračuje do obytných priestorov, orientovaná na západ a ponúka nádherný výhľad na more. Mimo bytu sa nachádza aj dreváreň (pivnica) a 1 garážové státie. Orientácia bytu je západ-severovýchod.

CENA: 550 000 €

 

Trojizbový byt pozostáva z: obývačky, kuchyne a priľahlej jedálne, troch spální, chodby, kúpeľne a 1 WC. Byt má tiež veľkú terasu, ktorá pokračuje do obytných priestorov, orientovaná na západ a ponúka nádherný výhľad na more. Mimo bytu sa nachádza aj dreváreň (pivnica) a 1 garážové státie. Orientácia bytu je západ-juho-východ.

CENA: 550 000 €

Všetky apartmány sú vybavené modernými a luxusnými kuchyňami značky Pedini, talianskeho dizajnu, toalety sú vybavené talianskymi obkladmi o rozmeroch 180×90 cm (120×60 cm). Obývacia časť je vybavená talianskou dlažbou 120×120 cm, pričom podlahy v izbách sú z trojvrstvových parkiet s hrúbkou 14 mm.

V sociálnych zariadeniach a chodbách je inštalované podlahové kúrenie. Každý apartmán v každej izbe má zabudované fancoilové systémy. Fasáda budovy je zdobená krásnym bračským kameňom, rovnako ako schodisko.

Letisko Split je vzdialené 29 km, prístav trajektov 9,5 km a hlavné nákupné centrá 6 až 7 km.

ĎAĽŠIE PONUKY